AAE komanda pārtrauca vienu soli uzvarēt klubu pasaules čempionātā

Madrides "Real" kļuva par kluba pasaules futbola čempionu, pārspējot komandu no Apvienotajiem Arābu Emirātiem.

Madrides "Real" klubu pasaules čempionāta finālā pārspēja Al-Ain emirāta kluba komandu (4: 1).

Rezultātu mača 14. minūtē atklāja horvātu pussargs “Real” Luca Modric. Pirms pārtraukuma Spānijas klubs nespēja palielināt rezultāta pārsvaru. Bet jau otrajā puslaikā krēmveida trīs reizes trāpīja pa emirātu kluba vārtiem. Vārtus guva spānis Marcos Lloriente (60. minūte) un aizsargs Sergio Ramos (78. minūte). Al Ain guva vēl vienus vārtus savos vārtos. Vienīgo bumbu uz Madridi guva Emirātu kluba Japānas leģionārs Tsukas Siotani.

Madrides klubs izcēlās ar savu ceturto uzvaru turnīrā. Tajā pašā laikā krēmīgais ieguva trofeju trešo reizi pēc kārtas. Tādējādi “Real” pārspēja Katalonijas “Barcelona” pēc uzvaru skaita klubu pasaules kausa izcīņā. Kopumā Madrides "Real" turnīrā piedalījās piecas reizes.

Katras no sešām konfederācijām klubu turnīru uzvarētāji uzstājas KChM. Bez Real un Al Ain pašreizējā izlozē piedalījās Argentīnas River Plate, Meksikas Gvadalahara, Japānas Kashima Antlers, Esperance no Tunisijas un Jaunzēlandes Tims Velingtons. Madrides "Real" turnīra ceļu sāka no pusfināla, kur ar 3-1 pieveica Kašimas Antlers.